Hlavní informace

Čestné prohlášení

Proteinová dieta

Proteinová jídla v centrech Victus

proteinova-jidla-v-centrech-victus

V lékařských centrech proteinové diety Victus používáme pro redukci proteinovou dietou speciální řadu proteinových jídel, která jsou určena výhradně pro použití pod odborným dohledem. Tato jídla vykazují v řadě hodnot a především v kombinacích výhodnější parametry pro efektivnější řízení redukce hmotnosti.

 

Více

O proteinové dietě on-line

BlackburnProteinová dieta je relativně stará a lety prověřená metoda redukce hmotnosti. Za otce proteinové diety je považován profesor Harvardovy Univerzity George L. Blackburn, M.D., Ph.D., který základní principy proteinové diety formuloval již v roce 1973. Rozsáhlé výzkumy a studie následně probíhaly především v USA, ale také v Kanadě nebo ve Francii.

 

Více

Co je to proteinová dieta

co-je-to-proteinova-dieta

Proteinová dieta je relativně stará a léty prověřená metoda redukce hmotnosti. Proteinová nebo také bílkovinná či ketogenní dieta byla podrobně popsána před více než 40-ti lety a za jejího otce je považován profesor Harvardovy univerzity George L. Blackburn, M. D., Ph. D. Proteinová dieta je již několik desetiletí běžně rozšířenou a používanou metodou zejména v USA, Kanadě nebo Francii, kde také probíhaly rozsáhlé výzkumy a studie.

Více

BIA Bio impedanční analýza lidského těla

V našem zařízení využíváme nejmodernější lékařské přístroje pro určení skladby lidského těla. Tyto přístroje jsou nejenom výrazně přesnější než "běžné" domácí váhy s měřením tuku, ale také poskytují, především ve spojení se specializovaným počítačovým software, podrobnější výsledky měření.

Více

Galerie ve článku

galerie-ve-clanku

Úvod -Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Donec enim augue, lobortis id tempor id, pharetra eget ante. Sed vitae odio eget augue consectetur pellentesque id quis leo. Duis hendrerit, ligula a tincidunt malesuada, magna mi pulvinar sem, tristique egestas lectus sem et leo. Donec facilisis fermentum urna, id dictum neque pulvinar eu. Vestibulum ante ipsum primis in faucibus orci luctus et ultrices posuere cubilia C

Více

Podkategorie

  • Zhubněte ve třech fázích

    Proteinová dieta probíhá ve 3 fázích a jejich délka je závislá na velikosti potřebné redukce hmotnosti. Obecně platí, že čím je redukce větší, tím jsou fáze delší. Je třeba samozřejmě také zohlednit průběh redukce. Základní rozdíl v jednotlivých fázích spočívá v počtu proteinových a vlastních jídel. Zatímco v 1. fázi konzumujete 3 proteinová jídla a 1 jídlo vlastní, ve 2. fázi jíte 2 proteinová jídla a 2 jídla vlastní, tak ve 3. fázi konzumujete již pouze 1 proteinové jídlo a 3 jídla vlastní. 

doprava banner170x350

 

akce banner200x400

Pobočka Hradec Králové

Divišova 882/5,
500 03 Hradec Králové

info@victus.cz

490 510 541

Otevírací doba:

Pouze předchozí objednání,
zpravidla úterý

Pobočka Náchod

Radniční 34,
547 01 Náchod

info@victus.cz

490 510 541

Otevírací doba:

Pouze předchozí objednání,
zpravidla pondělí

Pobočka Olomouc

Kapucínská 16,
772 00 Olomouc

info@victus.cz

490 510 541

Otevírací doba:

Pouze předchozí objednání,
zpravidla čtvrtek

Provozovatelem nutričních center Victus Medical
je společnost LAVIBELL, s.r.o. se sídlem Domažlická 
1053/15, Praha 3, 130 00 IČ: 25950819

 

 

 

Podporujeme platby: gopay-platby

Copyright Victus medical, webdesign by easysoftware.cz & easyproject.cz | Mapa stránek [XML]

×

pozadi