Hlavní informace

Poradna výživového poradce on-line

Vaše otázky zveřejňujeme anonymně. Stačí vyplnit níže uvedený formulář a odeslat našemu výživovému poradci. Pokud si přejete odpovědět soukromě, nezapomeňte napsat Váš email. Odpovědi na Vaše dotazy zveřejňujeme průběžně, přibližně 1x za týden.

Prosím vyplňte celé jméno.
Prosím vyplňte platnou Emailovou adresu.
Prosím vyplňte telefonní číslo.
Neplatný Vstup
Antispamová kontrola Neplatný Vstup.
Otázka: 

Dobrý den, je proteinový chléb vhodný i pro diabetiky 2 typu. Díky za odpověď.

Josef

Odpověď: 

Dobrý den,

ano určitě je velmi vhodný i pro diabetiky 2. typu. Je to především díky velmi nízkému množství sacharidů  - více než 10x měnší množství než u běžného pečiva.

Otázka: 

Dobrý den, tři týdny jím Vaší proteinovou dietu a zhubla jsem jen 3 kg, manžel jí drží také stejně se mnou a on zhubnul 7 kg. Můj jídelníček snídaně 1 vajíčko a chléb, oběd hotové jídlo, svačina pudink a večeře omeleta.

Lenka

Odpověď: 

Dobrý den,

nelze odpovědět nic jiného než, že je to normální. Schopnost ženského organizmu přizpůsobit se nepřiznivým podmínkám (v tomto případě nedostatku potravin) je mnohem lepší než-li u mužů. Je to tak zařízené na světě a je to normální. Mějte trpělivost - zhubnete také!

Otázka: 

Dobrý den,

než jsem našla Vaši stránku, tak jsem pila pouze proteinové koktejly a jedla jen vybranou zeleninu, tu kterou máte také uvedenou. Pak mě opravdu potěšilo, že si mohu stravu obohatit i Vašimi produkty.

Snídaně: koktejl nebo Victus ovesná kaše

Svačina: protein

Oběd: zeleninový vývar nebo salát nebo současně maso (ryba, steak), Victus brambotová kaše

Svačina: protein koktejl nebo proteinová tyčinka Victus

Večeře: salát nebo opět maso

Stále se vyhýbám přílohám a všemu ostatnímu.

Děkuji za Vaše postřehy.

Ráda bych to po 8 týdnech nějak oživila.

Martina

 

Odpověď: 

Zdravím,

ach ty kokteily. Víte proteinová dieta je celkem jednoduchá věc, která se bohužel velmi obtížně nutričně nasazuje. Potom existují chytráci, kteří Vám řeknou, že máte pít proteinový kokteil pro kulturisty (zabalený do nápisu dieta) a k tomu jíst zeleninu a všechno bude OK.

Tedy v 1. řadě. těch proteinů jíte moc! Napočítal jsem okolo 110- 130g denně, to je opravdu hodně. Možná Vám to nikdo neřekl, ale nadměrná konzumace proteinů může vést k nepřiměřenému zatížení ledvin. 

Nevím kolik proteinu je v tom kokteilu, ale doporučil bych Vám jíst max. 3 naše proteinová jídla denně plus jedno “pravé” jídlo s bílkovinou plus neomezeně zeleniny. Takto sníte maximálně 50 - 60g kvalitních bílkovin za den. Pokud budete jíst naše proteiny tak to bude bohatě stačit. Postupujte podle tohoto doporučení: http://www.victus.cz/zhubnete-ve-3-fazich

Otázka: 

Dobrý den, chtěla bych se zeptat jestli je možné plynule přejít z proteinové diety ketodiet na vaši. Začala jsem s ní na doporučení kamarádky,ale nabídka jídel je velice chudá. Vaše se mi moc líbí jen je mi líto jednu zkončit předčasně a druhou začít úplně znova, jsem sice v první fázi, ale trochu mě tlačí čas, 19.července máme svatbu a já potřebuju dostat dolů maximum. Po dětech mi zůstalo 20 kg. Děkuji za rychlou odpověď, ráda bych si objednala co nejdřive. S pozdravem Hana 

Odpověď: 

Dobrý den,

určitě to jde, ale nekombinujte jídla. Přejdetě (ze dne na den) na naše a ketodiet si v klidu dojíte v poslední vázi diety (pokud tedy budte chtít).

Otázka: 

Dobrý den,chci zhubnout jen asi 8kilo... bude stačit když si zakoupím startovací balíček na 7 dní? 

Odpověď: 

Dobrý den,

rozhodně nebude! Startovací balíček slouží pouze k odstartování diety a vyzkoušení, která jídla Vám budou chutnat. Pro požadovanou redukci budete potřebovat okolo 6 týdnů diety v 1. fázi.

Otázka: 

Dobrý den může ketodietu i má 14 dcerka moc díky za info 

Odpověď: 

Dobrý den,

bohužel ne, proteinová dieta (ketodieta) opravdu není vhodná pro děti. 

Otázka: 

Dobrý den mám na Vás dotaz zda mohu držet prot, dietu.mám prý metabolický syndrom.ranní glykémie okolo6,Dlouhý cukrjiž 5let v normálu,TK v normě užívám pul tbl Lokrenu, cholesterol 6,5 potřebuji zhubnout 20 kg .Děkuji za odpověd

Odpověď: 

Dobrý den,

v tomto případě nevidím problém v nasazení proteinové diety - bylo by lepší pod dohledem v centru, protože předpokládaná redukce není nejmenší a zdravotní stav není ideální.

Otázka: 

Dobrý den. Chci se zeptat, pokud je povolené zeleniny možno jíst neomezeně, mohu jako přílohu třeba ke kuřecím nugetám? Děkuji za odpověď.

Odpověď: 

Dobrý den, ano to klidně můžete k jakémukoliv proteinovému jídlu.

Otázka: 

Dobrý den, vaše dieta mě velmi oslovila svým pestrým výběrem jídel, jsem naprosto nadšena! Proto jsem si zakoupila i startovací balíček, s tím, že pak se rozhodnu podle chutí na dalším výběru. Potřebuji shodit 8 kg, 163/67. Jenže už před tím jsem si koupila proteinový nápoj, taky určený pro ketonovou dietu (1000g) u firmy Ketofit, jenže to jsem ještě o vás nevěděla, bohužel.:-( Můžu to nějakým vhodným způsobem zkombinovat? A ještě otázka, káva s mlékem je pro mě dosti důležitá, můžu v první fázi mléko? Případně kolik za den, moc děkuji za odpověď :-) 

Odpověď: 

Dobrý den,

děkuji za zájem o naši proteinovou dietu. Proteinová dieta s potravinami je v zásadě odlišná od diet jako je Ketofit, nebo Ketodiet apod. Je odlišná nejenom koncepčně, ale také kvalitou (a to výrazně). Nápoj Ketofit nevyhazujte a ponechce si ho do poslední fáze diety. První fázi doporučuji udržet pouze prostřednictvím našich jídel.

Otázka: 

Dobrý den, jsem zdravá, je mi 39, 165/64kg. Chtěla bych shodit cca 6-8kg. Chápu dobře, že mám začít 1.fází, tedy 4 proteinovými výrobky denně - libovolný výběr z Vaší nabídky dle mé chuti ? Tuto fázi mám dodržovat do té doby, než zhubnu požadované kg a pak začít 2.fázi, následně 3. a 4. ? Jak dlouho odhadujete, že bude trvat, než zhubnu 6-8kg, dle Vašich zkušeností ? děkuji za rady Petra

Odpověď: 

Dobrý den, Pokud budete hubnout na dálku je pro požadovanou redukci dostačující začít internetovou verzí 1 fáze tedy 3 + 1. Podle tohoto návodu: http://www.victus.cz/zhubnete-ve-3-fazich Tuto fázi držte do požadované redukce (odhadem to bude trva 6 - 8 týdnů) Potom pokračujte 2 fází (cca 3 týdny) a 3 fází (cca 5 týdnů).

doprava banner170x350

 

akce banner200x400

Pobočka Hradec Králové

Divišova 882/5,
500 03 Hradec Králové

info@victus.cz

490 510 541

Otevírací doba:

Pouze předchozí objednání,
zpravidla úterý

Pobočka Náchod

Radniční 34,
547 01 Náchod

info@victus.cz

490 510 541

Otevírací doba:

Pouze předchozí objednání,
zpravidla pondělí

Pobočka Olomouc

Kapucínská 16,
772 00 Olomouc

info@victus.cz

490 510 541

Otevírací doba:

Pouze předchozí objednání,
zpravidla čtvrtek

Provozovatelem nutričních center Victus Medical
je společnost LAVIBELL, s.r.o. se sídlem Domažlická 
1053/15, Praha 3, 130 00 IČ: 25950819

 

 

 

Podporujeme platby: gopay-platby

Copyright Victus medical, webdesign by easysoftware.cz & easyproject.cz | Mapa stránek [XML]