Hlavní informace
Otázka: 

Dobrý den, ráda bych se zeptala, když začnu držet vaši dietu a jíst proteinové jídlo, musím se tak už stravovat navždy? Budu moci někdy jíst zase normální jídlo? Děkuji za odpověď.

Odpověď: 

Dobrý den, to je jedna z velice častých otázek. Vezmu to od konce. Každý považuje za normální jídlo něco jiného. Pokud považujete za normální stravování pravidelné jídlo 4 -5x denně, pravidelnou konzumaci zeleniny a ovoce, dále preferujete šetrnější tepelné zpracování potravin např. dušením, vařením, případně vařením v páře, potraviny s nižším obsahem tuků a také kvalitní domácí a tuzemské potraviny - potom platí, že po určité době, která je závislá především na velikosti redukce, se můžete vrátit k této normální stravě. Tato normální strava může obsahovat prakticky vše, pochopitelně si můžete čas od času dát i smažené jídlo nebo nějakou sladkost, ale ne denně nebo několikrát za den. Pokud považujete za "normální jídlo" každodenní konzumaci hamburgerů a hranolek, smaženého jídla, dortů, sladkostí a navíc, že budete jíst 1x za den večer - potom říkám ne, k této "normální stravě" se už nevracejte, pokud nechcete znovu přibrat!

Dietní období, tedy období, kdy se převážně konzumuje proteinové jídlo trvá u každého jinak dlouho, záleží na velikosti redukce a konkrétní situaci, která je u každého klienta jiná. Obecně lze říci, že proteinovou dietou lze efektivně zhubnout přibližně 4-7 kg za měsíc. Mnoho klientů i po ukončení diety využívá možnosti nákupu některých jídel, zvláště sladkých tyčinek, které zařazují místo sladkého a tím nemusí zatěžovat svoje tělo nadměrným množstvím sacharidů a tuků.

doprava banner170x350

 

akce banner200x400

Pobočka Hradec Králové

Divišova 882/5,
500 03 Hradec Králové

info@victus.cz

490 510 541

Otevírací doba:

Pouze předchozí objednání,
zpravidla úterý

Pobočka Náchod

Radniční 34,
547 01 Náchod

info@victus.cz

490 510 541

Otevírací doba:

Pouze předchozí objednání,
zpravidla pondělí

Pobočka Olomouc

Kapucínská 16,
772 00 Olomouc

info@victus.cz

490 510 541

Otevírací doba:

Pouze předchozí objednání,
zpravidla čtvrtek

Provozovatelem nutričních center Victus Medical
je společnost LAVIBELL, s.r.o. se sídlem Domažlická 
1053/15, Praha 3, 130 00 IČ: 25950819

 

 

 

Podporujeme platby: gopay-platby

Copyright Victus medical, webdesign by easysoftware.cz & easyproject.cz | Mapa stránek [XML]