Hlavní informace

BIA Bio impedanční analýza lidského těla

V našem zařízení využíváme nejmodernější lékařské přístroje pro určení skladby lidského těla. Tyto přístroje jsou nejenom výrazně přesnější než "běžné" domácí váhy s měřením tuku, ale také poskytují, především ve spojení se specializovaným počítačovým software, podrobnější výsledky měření.

Jak funguje BIA - bio impedanční analýza

Metoda BIA - bio impedanční analýzy je založena na měření elektrického odporu lidských tkání pomocí slabého elektrického impulzu. Zjednodušeně řečeno, přístroj využívající BIA Vám do těla pošle velmi slabý elektrický impulz, kterým zjistí elektrický odpor tkání. Elektrický odpor jednotlivých lidských tkání je různý s ohledem na to, jak velké množství vody tkáň obsahuje. Výsledkem je poměrně přesný obraz složení Vašeho těla.

Proč využíváme BIA

Absolutní váha člověka není tak podstatná, jako skladba jeho těla. Z tohoto důvodu je poměrně nepřesný BMA (body mass index), protože podle něho by byli kulturisté obézní - což nejsou. Pomocí BIA analýzy zjistíme přesně především množství tukové tkáně, vody a netučné tkáně v těle. Z výsledků potom můžeme stanovit přesný postup redukce hmotnosti, ale také kontrolovat výsledky hubnutí.

Jakou technologii BIA používáme my?

V našich centrech používáme tetrapolární BIA analýzu. Jedná se o nejpřesnější neinvazivní metodu zjištění složení lidského těla, která je v součanosnosti dostupná. Spolu s dalšími měřeními, která jsou běžnou součástí vstupního i kontrolního vyšetření, sestavujeme pomocí specializovaného software velmi přesné hodnocení aktuálního stavu kardiovaskulárního rizika u našich klientů. Díky tomu zíkávájí všichni naši klienti přesný obrázek o vývoji redukce hmotnosti a jejího vlivu na zdraví a kondici.

bia vystup

 

doprava banner170x350

 

akce banner200x400

Pobočka Hradec Králové

Divišova 882/5,
500 03 Hradec Králové

info@victus.cz

490 510 541

Otevírací doba:

Pouze předchozí objednání,
zpravidla úterý

Pobočka Náchod

Radniční 34,
547 01 Náchod

info@victus.cz

490 510 541

Otevírací doba:

Pouze předchozí objednání,
zpravidla pondělí

Pobočka Olomouc

Kapucínská 16,
772 00 Olomouc

info@victus.cz

490 510 541

Otevírací doba:

Pouze předchozí objednání,
zpravidla čtvrtek

Provozovatelem nutričních center Victus Medical
je společnost LAVIBELL, s.r.o. se sídlem Domažlická 
1053/15, Praha 3, 130 00 IČ: 25950819

 

 

 

Podporujeme platby: gopay-platby

Copyright Victus medical, webdesign by easysoftware.cz & easyproject.cz | Mapa stránek [XML]

×

pozadi