Hlavní informace

Výživový poradce

Naší hlavní činností je výživové poradenství specializované na proteinovou dietu. Náši výživový specialisté pracují pod odborným lékařským dohledem.

Než rozhodneme, jakou cestou se s naším klientem vydáme, provádí náš výživový poradce podrobnou osobní a rodinnou anamnézu, vyžadujeme spolupráci s rodinným lékařem klienta v podobě základního vyšetření a provádíme také objektivní vyšetření tělesného stavu klienta. K tomuto účelu využíváme nejmodernější diagnostické nástroje a technologie jako je BIA analýza, Denzitometrie apod.

Na základě těchto údajů navrhujeme individuální výživový plán proteinové diety každému klientovi na míru.

S naším klientem pracujeme nejenom na výživovém plánu, ale také na zařazení vhodných pohybových aktivit do jeho běžného života. 

Jak probíhá vstupní konzultace s výživovým poradcem

K našemu výživovému poradci se můžete objednat prostřednictvím telefonu, emailu nebo pomocí kontaktního formuláře na našich stránkách. Připravte se na to, že první návštěva bude trvat přibližně jednu hodinu.

To nejméně populární proběhne na úvod. Výživový poradce si Vás zváží a změří na speciální BIA (bio impedanční) váze. Změříme Vám obvod pasu, boků, případně končetin. Na bio impedanční váze zjistíme přesně nejenom Vaši tělesnou hmotnost, ale také množství tuku, svalů a vody ve Vašem těle. Na závěr provedeme také potdrobné vyhodnocení všech těchto výsledků.

Na začátku první konzultace s výživovým poradcem probíhá vstupní anamnéza. Výživový poradce se Vás ptá na všechny důležité okolnosti, které je třeba zohlednit, aby bylo možné nastavit optimální redukční režim. Dále proběhne zhodnocení vstupní anamnézy z hlediska vhodnosti nasazení diety a případných kontraindikací.

Velice nás zajímá Váš stávající stravovací režim. Co a kolik toho každý den sníte a vypijete. Jaké chutě a jídla máte rádi, co nejraději mlsáte nebo na čem tzv. ujíždíte (sladkosti, lahůdky, uzeniny, alkohol). Nemusíte mít obavu, že bychom se na Vás zlobili za chyby, které děláte. Výživový poradce potřebuje co nejpřesněji vědět všechny okolnosti, které by mohly ovlivnit redukční režim.

Dále provedeme zhodnocení Vaší stávající pohybové aktivity a pobavíme se o možnostech, jak tyto aktivity více rozvíjet nebo pomůžeme zařadit nové.

Ve druhé polovině konzultace se budete ptát výživového poradce především Vy. Musíte se dozvědět, jak probíhá proteinová dieta, jak bude vypadat Váš běžný den, jaké potraviny můžete k proteinovým jídlům přidávat. Dostanete informace o jednotlivých etapách diety, o jejich průběhu a délce. Představíme Vám  nabídku proteinových pokrmů. Výživový poradce Vám poradí recepty, pomocí kterých si můžete zpestřit proteinová jídla. Dozvíte se praktické rady, jak dodržovat dietní režim na cestách, o dovolených, o Vánocích a třeba na rodinných oslavách.

Vstupní konzultace trvá přibližně 1 hodinu a její cena je 995 Kč. Další 4 návštěvy jsou zdarma a  poté zaplatíte 150 Kč za každou další konzultaci – podívejte se do našeho ceníku.

Objednejte se na nezávaznou konzultaci

doprava banner170x350

 

akce banner200x400

Objednejte se

Prosím vyplňte celé jméno.
Prosím vyplňte platnou Emailovou adresu.
Prosím vyplňte telefonní číslo.
Neplatný Vstup
Neplatný vstup
Antispamová kontrola Neplatný Vstup.

ozveme se Vám zpět s potvrzením

Pobočka Hradec Králové

Divišova 882/5,
500 03 Hradec Králové

info@victus.cz

490 510 541

Otevírací doba:

Pouze předchozí objednání,
zpravidla úterý

Pobočka Náchod

Radniční 34,
547 01 Náchod

info@victus.cz

490 510 541

Otevírací doba:

Pouze předchozí objednání,
zpravidla pondělí

Pobočka Olomouc

Kapucínská 16,
772 00 Olomouc

info@victus.cz

490 510 541

Otevírací doba:

Pouze předchozí objednání,
zpravidla čtvrtek

Provozovatelem nutričních center Victus Medical
je společnost LAVIBELL, s.r.o. se sídlem Domažlická 
1053/15, Praha 3, 130 00 IČ: 25950819

 

 

 

Podporujeme platby: gopay-platby

Copyright Victus medical, webdesign by easysoftware.cz & easyproject.cz | Mapa stránek [XML]

×

pozadi