Hlavní informace

Jana Kaválková: konečně se můžu parádně oblékat

jana-kavalkova-redukce-27-5-kg-za-5-mesicu

"Zjistila jsem, že už jím jinak a starý způsob života, kdy mi bylo těžko z přejídání, mi vůbec nechybí. Tehdy jsem nemohla sportovat a potila jsem se. Teď mám najednou pocit, že už vím, jak na to. Baví mě kolo, brusle, koupila jsem trekingové hole a hodně chodím. Mohu se také konečně oblékat podle svého vkusu a ne podle toho, co právě v obchodě dopnu. Je to příjemné."

Jana Kaválková

Chtěla bych oslovit lidi, kteří mají problém s nadbytečnými kily tak, jako jsem mívala já. Je mi 51 let a v životě jsem zkusila snad všechny diety. Myslela jsem, že mi už nic nepomůže. Ale pak jsem si v práci všimla, jak se mé vedoucí rychle mění postava, jak jí to sluší. A tak jsem na její doporučení zkusila totéž a úspěch se dostavil. Dieta byla sestavená tak, že jsem u ní vydržela v pohodě delší dobu, příprava jídel byla jednoduchá a zároveň jsem netrpěla hlady. Vtip byl také v tom, že jsem hubla poměrně rychle, a proto mě to nakoplo a bavilo hned od začátku.

Výživový poradce mi doporučil při mé velké nadváze hubnutí ve dvou vlnách. Chtěla jsem se dostat při výšce 162 cm z 94,5 na 65 kg. V první vlně diety jsem zhubla přes 20 kg asi za 18 týdnů. Než jsem se pustila do druhé etapy, užila jsem si léto a dovolenou. Na konci léta jsem se vrátila do Victusu a pustila jsem se do hubnutí znovu. Přes počáteční obavy to fungovalo opět poměrně rychle. Zhubla jsem za 8 týdnů dalších 8 kg. Blížím se ke konci diety a s váhou jsem spokojená. 

Zjistila jsem, že už jím jinak a starý způsob života, kdy mi bylo těžko z přejídání, mi vůbec nechybí. Tehdy jsem nemohla sportovat, zadýchávala jsem se a potila. Teď mám najednou pocit, že už vím, jak na to. Baví mě kolo, brusle, koupila jsem trekingové hole a hodně chodím. Mohu se také konečně oblékat podle svého vkusu a ne podle toho, co právě v obchodě dopnu. Je to příjemné.

Bez milých lidí ve Victusu bych to ale nedokázala. Měla jsem pocit, že si tam chodím dobíjet baterky. Ve všem ochotně poradili, povzbudili a pochopili i drobné zakolísání. Pomohli mi také s výběrem jídel. Jsem ráda, že jsem dietu absolvovala právě s nimi, všem doporučuji.

Jana Kaválková

Galerie

kavalkova kavalkova3

kavalkova1 kavalkova5 kavalkova4

 

 

doprava banner170x350

 

akce banner200x400

Pobočka Hradec Králové

Divišova 882/5,
500 03 Hradec Králové

info@victus.cz

490 510 541

Otevírací doba:

Pouze předchozí objednání,
zpravidla úterý

Pobočka Náchod

Radniční 34,
547 01 Náchod

info@victus.cz

490 510 541

Otevírací doba:

Pouze předchozí objednání,
zpravidla pondělí

Pobočka Olomouc

Kapucínská 16,
772 00 Olomouc

info@victus.cz

490 510 541

Otevírací doba:

Pouze předchozí objednání,
zpravidla čtvrtek

Provozovatelem nutričních center Victus Medical
je společnost LAVIBELL, s.r.o. se sídlem Domažlická 
1053/15, Praha 3, 130 00 IČ: 25950819

 

 

 

Podporujeme platby: gopay-platby

Copyright Victus medical, webdesign by easysoftware.cz & easyproject.cz | Mapa stránek [XML]

×

pozadi