Hlavní informace

Paní Pítrová se po dietě do šatů vešla dvakrát

pani-pitrova-zhubla-38-kg

Beata Pítrová (39) z Prostějova vyzkoušela několik diet. Bez úspěchu. Teprve s proteinovou dietou dosáhla očekávaného cíle. 

Zhubnout 38 kilo? Může to zvládnout každý, stačí chtít

Beata Pítrová (39) z Prostějova vyzkoušela několik diet. Bez úspěchu. Teprve s proteinovou dietou dosáhla očekávaného cíle. Za rok zhubla 38 kilogramů.

„Jsem věčná dietářka. Manžel o mně dokonce říká, že není dieta, kterou bych nevyzkoušela,“ přiznává. Hlavně po dětech hodně přibrala. Po prvním vážila dokonce 111 kilogramů. Povedlo se jí sice zhubnout na 75 kilogramů, ale nastal u ní obávaný jojefekt. „Jedla jsem sice relativně málo, ale nepravidelně, takže si tělo prostě ukládalo zásoby. Navíc jsem nesportovala,“ vzpomíná.

Obezita jí omezovala stále víc. Problémem byly například schody. „Nemohla jsem je v pohodě vyběhnout jako jiní. Zadýchávala jsem se, už když jsme po nich jen šla.“ K problémům se zdravím se přidaly i potíže se vzhledem. Beáta totiž pracuje v kanceláři, neustále je v kontaktu s lidmi. „Když jsem byla obézní, necítila jsem se mezi nimi dobře. Připadala jsem si velkorozměrová,“ tvrdí.

Pak se ale dozvěděla o bratrancově úspěšném hubnutí s proteinovou dietou. A neváhala ani vteřinu. “Bratranec je požitkář, má rád jídlo. Řekla jsem si, že když šlo hubnutí jemu, půjde to i mně.“ Bylo to zhruba před rokem, co si začala měnit život. V tu dobu vážila 97 kilogramů.

Dieta, pro Beatu poněkud překvapivě, nebyla jen plná zákazů a stresujících okamžiků, jak se obávala. „Úplně úžasné při hubnutí bylo, že jsem mohla jíst a pravidelně. Ne jako předtím, kdy jsem se jen nasnídala a pak jedla až večer.“ Pravidelnost jí navíc vydržela dodnes. „Snažím se po dvou třech hodinách tělu dodávat pravidelné porce, a nemusím toho sníst tolik. To jsem se naučila v dietě, a dodržuju to dodnes,“ zdůrazňuje.

K úspěchu ji hodně pomohly rady a doporučení přímo od odborníků z Victusu. „Byl to pro mě úžasný rok, který nemusel být hladový a stále kontrolující váhu. Každý měsíc při návštěvě centra jsem odcházela pozitivně nabitá do dalších dnů, s velkou pochvalou, úsměvem na rtu a hlavně vždy s přesnou formulací, čeho se držet.“ 

Beatě Pítrové se povedlo snížit hmotnost na 59 kilogramů. „No není to paráda? Přitom před rokem bych byla vděčná za deset až patnáct kilogramů,“ říká.

Výsledky jsou zřetelně patrné i z fotografií. Coby štíhlá žena si pochopitelně musela obměnit šatník, do předchozího oblečení by se totiž dnes vešla dvakrát. Cítí se lépe po všech stránkách - ráda se na sebe dívá, navíc začala i sportovat. „Už se nezadýchávám, když vybíhám schody. Tělo mi najednou dovolí hýbat se a sportovat, což jsem před tím nemohla. Nastalo obrovské odlehčení,“ dodává.

 

doprava banner170x350

 

akce banner200x400

Pobočka Hradec Králové

Divišova 882/5,
500 03 Hradec Králové

info@victus.cz

490 510 541

Otevírací doba:

Pouze předchozí objednání,
zpravidla úterý

Pobočka Náchod

Radniční 34,
547 01 Náchod

info@victus.cz

490 510 541

Otevírací doba:

Pouze předchozí objednání,
zpravidla pondělí

Pobočka Olomouc

Kapucínská 16,
772 00 Olomouc

info@victus.cz

490 510 541

Otevírací doba:

Pouze předchozí objednání,
zpravidla čtvrtek

Provozovatelem nutričních center Victus Medical
je společnost LAVIBELL, s.r.o. se sídlem Domažlická 
1053/15, Praha 3, 130 00 IČ: 25950819

 

 

 

Podporujeme platby: gopay-platby

Copyright Victus medical, webdesign by easysoftware.cz & easyproject.cz | Mapa stránek [XML]

×

pozadi