+420 490 510 541 (9:00–17:00 hod.) info@victus.cz

Česká korunaCZK EuroEUR
Zpět na Naši zákazníci 31. 5. 2019

Lenka Herzánová: Výběr jídel je v dietě bohatý.

Lenka Herzánová: Výběr jídel je v dietě bohatý.

Průběh redukce

U paní Lenky probíhá redukce spíše pomaleji, ale stabilně a především velmi dobře z tukové tkáně. Díky vynikající kondici a pravidelnému sportování  jsou její výsledky hubnutí vidět velmi dobře na její postavě. 

Názor klienta

O této dietě mi řekl můj kamarád (kolega), který ji držel. Po druhém porodu jsem již neshodila nadbytečné kilogramy a z tohoto důvodu jsem se snažila držet různé diety a hladovky. Efekt byl ovšem takový, že původní váha vzrostla o dalších 10 kg. Proto jsem byla dost skeptická, když mi o této dietě vyprávěl. Teprve, když jsem na něm viděla znatelné výsledky během pár týdnů, tak jsem se rozhodla, že ji také zkusím.

První výsledky se dostavily již během prvních dvou týdnů, kdy ručička na váze klesla a další týdny stále klesala (a klesá). První týden jsem měla sice problém sníst vůbec všechno to jídlo, přišlo mi, že jsem stále hodně sytá a nemohu všechny ty porce sníst, ale i to časem přešlo. Některá jídla mi chutnala více a jiná méně, ale výběr jídel je bohatý, takže jsem si našla jídlo, které nejenom že zasytí, ale hlavně uspokojí mé chuťové buňky. 

V současné době jsem více než spokojená a ještě jednou děkuji výživovému poradci a jeho týmu za jejich profesionální, ale hlavně lidský přístup.

Přihlášení

Zapomenuté heslo?

Jsem tu poprvé a chci se registrovat.