+420 490 510 541 (9:00–17:00 hod.) info@victus.cz

Česká korunaCZK EuroEUR
Zpět na Naši zákazníci 3. 6. 2019

Klientka paní Š.: Nemusíte se při hubnutí trápit hladem.

Průběh redukce

Paní Š. je velice disciplinovaná klientka, která dodržovala vše tak, jak měla. Paní Š. měla zažívací potíže, které jsme řešili průběžně a ve druhé polovině diety se zcela upravily. Jinak probíhala redukce bez potíží a úspěšně.

Názor klienta

Chtěla bych tímto poděkovat poradenskému centru Victus Medical, jmenovitě panu Cvrkalovi a paní Čuhaničové (dietním poradcům), že se mi díky jejich pomoci podařilo shodit nadbytečná kila. Je mi 44 let a od 25 let jsem měla po hormonální léčbě problémy s přibýváním na váze. Držela jsem spousty diet ve formě vpichu jehliček do uší až po polykání tobolek. Vždy se mi podařilo nějaká ta kila shodit, ale po nějakém čase se mi vždy vrátily zpět. Tato dieta mi velmi vyhovovala, neboť má připravená chutná jídla od slaných po ,,sladké" a k tomu jsem si ještě dle chuti a možnosti vařila různá nízkokalorická jídla . Nejvíce mi chutnaly tyčinky v jogurtové polevě. Nyní jsem zhruba měsíc na ,,klasické" stravě a kila se mi zatím drží. Moje výchozí váha při výšce 168 byla 75 kg. Nyní mám 62 kg a jsem velmi spokojená a dobře se cítím. Nyní bude nejvíce záležet hlavně na mně samotné, jestli si tuto váhu udržím. Snažím se dodržovat nastavený jídelníček, ale občas si k tomu dopřeji i něco navíc dle chuti, ale pokud jak se říká ,,zhřeším", tak si pak dám další jídlo odlehčenější, abych to tím jakoby ,,vykompenzovala" .

Nemusíme se při hubnutí trápit hladem, to není řešení, jde to i jinak. Hlavně pravidelně jíst a vědět co jíst a to Vám ochotně vyškolení pracovníci rádi poradí... Tuto formu diety jsem již doporučila několika přátelům a jsou velmi spokojení.

Vřele doporučuji všem, kdo by se chtěl zbavit taky nějakých těch ,,přebytečných" kil.

Vstupní data

Věk 44
Váha 75 kg
Výška 168 cm
Váha tuku 27 kg
Procento tuku 36 %

 

Paní Š. již v minulosti regulovala hmotnost pod dohledem odborníka, ale později znovu přibrala a již se jí nepodařilo ani pod dohledem hmotnost redukovat.

Vývoj redukce hmotnosti

  start 14 dní 6 týdnů 10 týdnů
Věk 44 let      
Váha 75 kg 70 kg  65,5 kg 61,5 kg
Výška 168 cm      
Procento tuku 36 %  34,6 %  28,9 %  26,2 %

Odborná garance Mgr. Martina Cvrkala

Za dietou Victus jsou jednak zkušenosti, ale také vědecká práce jejího tvůrce a hlavního terapeuta.

Největší výběr proteinových jídel

Dieta vás nebude nudit: vybírejte z více než 300 proteinových jídel z celé Evropy.

Díky Victus úspěšně zhubly tisíce lidí

Deset let zkušeností, tisíce úspěšných příběhů zhubnutí, poradenská centra ve 3 městech ČR. 

Přihlášení

zavřít

Zapomenuté heslo?

Jsem tu poprvé a chci se registrovat.