+420 490 510 541 (9:00–17:00 hod.) info@victus.cz

Česká korunaCZK EuroEUR

Doporučený jídelníček

V první fázi proteinové diety on-line jíte 3 proteinová jídla a 1 pravé jídlo. Zaměříme se především na doporučené složení proteinových jídel. Abyste se dobře seznámili s proteinovou dietou a věděli, co Vás čeká a nemine. Doporučujeme si nejdříve přečíst vše o proteinové dietě a doporučení pro 1. fázi proteinové diety on-line.

Základní pravidla:

  • Proteinovou tyčinku jezte pouze 1x denně (více tyčinek za den může zhoršit průběh proteinové diety).
  • V jednom dni můžete sníst maximálně 2 sladká proteinová jídla.
  • Vlastní - pravé jídlo je lepší jíst jako polední jídlo. Vlastní večeře není vyloženě nevhodná, ale z hlediska návyku a průběhu proteinové diety je rozhodně lepší zařadit vlastní jídlo jako oběd.
  • Níže najdete doporučení pro snídani, oběd, svačinu a večeři. Proteinová jídla můžete mezi těmito chody libovolně měnit, protože všechna jídla mají velmi podobnou nutriční a kalorickou hodnotu. Proteinovou tyčinku zpravidla doporučujeme na svačinu, ale můžete si ji klidně dát i k snídani.
  • Proteinové jídlo můžete libovolně kombinovat s povolenou zeleninou. Můžete ji jíst kdykoliv během dne, tedy i mezi jídly a večer. Doporučenou zeleninu pro 1. fázi proteinové diety najdete ZDE.
  • Pokud s dietou začínáte doporučujeme STARTOVACÍ BALÍČEK na 7 dní proteinové diety.

Nezapomeňte, že konkrétní jídelníček můžete konzultovat zdarma s odborným poradcem na emailu poradce@victus.cz

Přihlášení

Zapomenuté heslo?

Jsem tu poprvé a chci se registrovat.