+420 490 510 541 (9:00–17:00 hod.) info@victus.cz

Česká korunaCZK EuroEUR

Letní soutěž Victus 2023

Soutěží se o 3 ručně vytvořená kuchyňská prkénka z kvalitního dřeva (každé v hodnotě cca 2 000 Kč). Soutěžit lze na oficiálních facebookových stránkách Victus https://www.facebook.com/victusmedical v soutěžním příspěvku. 

Pravidla soutěže:
Pro účast je nutné vložit reakci na soutěžní příspěvek a do komentářů vložit Vaši fotku produktu Victus rozkrojeného na Vašem prkénku. 
Po ukončení soutěže budou náhodně vylosování 3 výherci, kteří budou kontaktování v soukromé zprávě na facebooku.  

Podmínky soutěže na Facebooku:

Organizátorem soutěže je společnost Lavibell s.r.o. Praha, IČO 25950819

Soutěž probíhá na facebookovém profilu Victus – proteinové diety https://www.facebook.com/victusmedical, a to od zveřejnění soutěže na profilu do data uvedeného v soutěžním příspěvku.

Účast v soutěži je bezplatná. Soutěže se mohou zúčastnit pouze fyzické osoby starší 18 let žijící na území České republiky nebo Slovenska, a to pouze jednou v daném soutěžním termínu.

Účastníkem soutěže se může stát každý, kdo akceptuje pravidla soutěže, splní podmínky a svou odpověď napíše do komentáře pod soutěžní příspěvek.

Výherce soutěže je náhodně vylosován ze soutěžících případně podle podmínek vyhraje komentář, který nejlépe splní podmínky. Počet výherců je vždy určen v oznámení příslušné soutěže.

Vyhlášení výsledků soutěže proběhne do 10 pracovních dní po ukončení, výherce bude kontaktován prostřednictví soukromé zprávy. Výhra mu bude zaslána poštou.

Lhůta na přihlášení se k výhře je 14 dnů od zveřejnění. Jestliže se výherce o výhru nepřihlásí, výhra propadá organizátorovi soutěže.

Účast v soutěži ani výhru není možné vymáhat právní cestou ani alternativně plnit v penězích.

Organizátor soutěže si vyhrazuje právo zkrátit, přerušit nebo zrušit soutěž či změnit její pravidla, bude o tom informovat na profilu Victus- proteinové diety.

Organizátor soutěže si vyhrazuje právo ve sporných případech rozhodnout s konečnou platností dle vlastního uvážení.

Účastí v soutěži uživatel potvrzuje, že souhlasí s tím, aby organizátor užil informace, které má soutěžící uvedené ve svém facebookovém profilu, především pak jméno, příjmení, věk a e-mail, na který ho v případě výhry může organizátor kontaktovat.

Soutěžící svojí účastí v soutěži vyjadřuje v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů, svůj souhlas se zpracováním osobních údajů poskytnutých v rámci soutěže pořadateli. Pořadatel je oprávněn zpracovávat tyto údaje za účelem vyhodnocení soutěže.

Soutěže nejsou žádným způsobem provozovány, sponzorovány nebo spojeny se společností Facebook a tato společnost za jejich průběh nijak neodpovídá. Všechny dotazy, komentáře nebo stížnosti ohledně soutěží musí být adresovány organizátorovi, nikoliv Facebooku.

Odborná garance Mgr. Martina Cvrkala

Za dietou Victus jsou jednak zkušenosti, ale také vědecká práce jejího tvůrce a hlavního terapeuta.

Největší výběr proteinových jídel

Dieta vás nebude nudit: vybírejte z více než 300 proteinových jídel z celé Evropy.

Díky Victus úspěšně zhubly tisíce lidí

Deset let zkušeností, tisíce úspěšných příběhů zhubnutí, poradenská centra ve 3 městech ČR. 

Přihlášení

zavřít

Zapomenuté heslo?

Jsem tu poprvé a chci se registrovat.