+420 490 510 541 (9:00–17:00 hod.) info@victus.cz

Česká korunaCZK EuroEUR

Zhubněte víc než profíci a vyhrajte!

Zhubne rychleji fotbalista Miroslav Baranek nebo hokejista Honza Tomajko... a nebo vy? Chcete se do toho pustit s nimi, zhubnout a porazit je? Pokud jo, máme pro vás hned několik motivací: za každé kilo dole vám dáme slevu 1 % do další etapy hubnutí s dietou Victor! A na konci vylosujeme dva z vás, kteří dostanou mimořádnou cenu: trénink a pokec s nimi na fotbale či hokeji. 

Co musíte udělat:

Stačí zaslat níže uvedené údaje na náš email vyzva@victus.cz, vyfotit se s krabicí Victor na prvních 14 dní a... zhubnout. A po zhubnutí nám pošlete svou výslednou hmotnost a obvod pasu. A pokud chcete, pošlete i fotku. Ovšem pozor, foťte se vždy s krabicí Victor a oblečení.


kontaktní údaje: jméno, příjmení, mail/telefon (kvůli udělení slevy)

hmotnost v kg + obvod pasu v cm:

nahrajte svou fotku s plnou krabicí Victor a pošlete na vyzva@victus.cz

Odesláním údajů souhlasíte s podmínkami soutěže!


Podmínky výzvy: 

Máte minimálně 10 dní, maximálně měsíc. Už po deseti dnech můžete mít pár kilo dole a pokud chcete hubnout s další krabicí, ozvěte se klidně už po prvních deseti dnech, abychom vám stihli poslat další balík se slevou. Ačkoliv za 10 dní asi sportovce neporazíte, do slosování vás také zařadíme. 

Měsíc je naopak maximální doba, protože tak dlouho hubnout oba sportovci. A právě pro měsíci byste měli zhubnout nejvíc (1. fáze diety, ideálně dvakrát krabice Victor pro 1. fázi s vařením či bez vaření). 

Každopádně, na konci výzvy stačí, abyste nám poslali svou novou hmotnosti a obvod pasu. Pokud chcete, pošlete nám i fotku. Ale nemusíte se kvůli tomu svlékat do trenýrek. To vše na mailovou adresu: vyzva@victus.cz. 

Budeme vám věřit, prostě jen vypočítáme rozdíl hmotností a nabídneme vám další balíky jídel se slevou přesně ve stejné výši. Máme jediné omezení na základě našich desetiletých zkušeností: maximální sleva je 10 %. Pokud však zhubnete více, rádi se o tom s vámi pobavíme osobně. ☺

Odborná garance Mgr. Martina Cvrkala

Za dietou Victus jsou jednak zkušenosti, ale také vědecká práce jejího tvůrce a hlavního terapeuta.

Největší výběr proteinových jídel

Dieta vás nebude nudit: vybírejte z více než 300 proteinových jídel z celé Evropy.

Díky Victus úspěšně zhubly tisíce lidí

Deset let zkušeností, tisíce úspěšných příběhů zhubnutí, poradenská centra ve 3 městech ČR. 

Přihlášení

zavřít

Zapomenuté heslo?

Jsem tu poprvé a chci se registrovat.