+420 490 510 541 (9:00–17:00 hod.) info@victus.cz

Česká korunaCZK EuroEUR

Výživový poradce

Naší hlavní činností je výživové poradenství specializované na proteinovou dietu. Naši výživoví specialisté pracují pod odborným lékařským dohledem.

Než rozhodneme, jakou cestou se s naším klientem vydáme, provádí náš výživový poradce podrobnou osobní a rodinnou anamnézu, vyžadujeme spolupráci s obvodním lékařem klienta v podobě základního vyšetření a provádíme také objektivní vyšetření tělesného stavu klienta. K tomuto účelu využíváme nejmodernější diagnostické nástroje a technologie, jako je BIA analýza nebo Denzitometrie.

Na základě těchto údajů navrhujeme individuální výživový plán proteinové diety každému klientovi na míru.

S naším klientem pracujeme nejenom na výživovém plánu, ale také na zařazení vhodných pohybových aktivit do jeho běžného života. 

Jak probíhá vstupní konzultace s výživovým poradcem

K našemu výživovému poradci se můžete objednat prostřednictvím telefonu, e-mailu nebo pomocí kontaktního formuláře na našich stránkách. Připravte se na to, že první návštěva bude trvat přibližně jednu hodinu.

Nejméně populární část proběhne hned na úvod. Výživový poradce si Vás zváží a změří na speciální BIA (bioimpedanční) váze. Změříme Vám obvod pasu, boků, případně končetin. Na bioimpedanční váze zjistíme přesně nejenom Vaši tělesnou hmotnost, ale také množství tuku, svalů a vody ve Vašem těle. Na závěr provedeme také podrobné vyhodnocení všech těchto výsledků.

Na začátku první konzultace s výživovým poradcem probíhá vstupní anamnéza. Výživový poradce se Vás ptá na všechny důležité okolnosti, které je třeba zohlednit, aby bylo možné nastavit optimální redukční režim. Dále proběhne zhodnocení vstupní anamnézy z hlediska vhodnosti nasazení diety a případných kontraindikací.

Velice nás zajímá Váš stávající stravovací režim. Co a kolik toho každý den sníte a vypijete. Jaké chutě a jídla máte rádi, co nejraději mlsáte nebo na čem tzv. ujíždíte (sladkosti, lahůdky, uzeniny, alkohol). Nemusíte mít obavu, že bychom se na Vás zlobili za chyby, které děláte. Výživový poradce potřebuje co nejpřesněji vědět všechny okolnosti, které by mohly ovlivnit redukční režim.

Dále provedeme zhodnocení Vaší stávající pohybové aktivity a pobavíme se o možnostech, jak tyto aktivity více rozvíjet nebo pomůžeme zařadit nové.

Ve druhé polovině konzultace se budete ptát výživového poradce především Vy. Musíte se dozvědět, jak probíhá proteinová dieta, jak bude vypadat Váš běžný den, jaké potraviny můžete k proteinovým jídlům přidávat. Dostanete informace o jednotlivých etapách diety, o jejich průběhu a délce. Představíme Vám  nabídku proteinových pokrmů. Výživový poradce Vám poradí recepty, pomocí kterých si můžete zpestřit proteinová jídla. Dozvíte se praktické rady, jak dodržovat dietní režim na cestách, o dovolených, o Vánocích a třeba na rodinných oslavách.

Vstupní konzultace trvá přibližně 1 hodinu a její cena je 995 Kč. Další 4 návštěvy jsou zdarma a poté zaplatíte 150 Kč za každou další konzultaci – podívejte se do našeho ceníku.

Objednejte se na nezávaznou konzultaci

Přihlášení

Zapomenuté heslo?

Jsem tu poprvé a chci se registrovat.