+420 490 510 541 (9:00–17:00 hod.) info@victus.cz

Česká korunaCZK EuroEUR

Všechny recenze

Na této stránce najdete výběr recenzí našich zákazníků a klientů našich center. Další recenze si můžete přečíst na níže uvedených odkazech


Recenze klientů z našich center
 v Náchodě, Olomouci a Hradci Králové

 

Zboží objednávám už několik let a dojmy z obchodu mám jen ty nejlepší. Vždy perfektní informovanost, rychlé a přesné vyřízení objednávky a hlavně chutná a vizuálně lákavá jídla.


Naďa Ověřený zákazník Heureka.cz

Moc děkuji náchodskému týmu za odborné rady a milé jednání. Všem, kdo chtějí pro sebe a svoje zdraví něco udělat, vřele doporučuji Victus. Nyní se cítím daleko lépe, jsem o několik kilo lehčí :-) a pohybuji se s lehkostí. Žádný začátek není lehký, ale výsledek mluví sám za sebe. Ještě jednou děkuji.


Naďa Mazáčová Klientka centra Náchod

S nákupem jsem vždy spokojena, bleskurychlé dodání jako vždy, skvěle zabaleno + dodání druhý den + velmi ocenuji věrnostní program


Ověřený zákazník Ověřený zákazník Heureka.cz

Široký výběr chutného (na rozdíl od jiných) jídla vhodného pro hubnutí v ketodietě. Komunikace obchodu, nikdy není nic problém, vše se dá v pohodě rychle vyřešit. Velmi rychlá dodávka zboží. Velice příjemné zde opakovaně nakupovat :)


Ověřený zákazník Ověřený zákazník Zbozi.cz

Musím konstatovat, že jsem našel konečně komfortní a motivační způsob redukce hmotnosti prostřednictvím proteinové diety v centru Victus. Bez větších problémů jsem zhubl co jsem potřeboval.


Prof. MUDr. Čestmír Neoral Klient centra Olomouc

Chválím všechny produkty, pomáhají redukovat váhu, pokud se člověk řídí pravidly dietetické ho režimu.


HrbackovaP Ověřený zákazník Zboží.cz

Za 4 měsíce jsem zhubla tolik kolik se mi nikdy nepodařilo zhubnout a protože jsem si řekla, že už nikdy nebudu “velryba”, držím se dodnes. Jídla mi moc chutnala a výběr byl dobrý. Dnes už mnohem mnohem lepší. Takže všem, kteří se stále nemůžou rozhodnout....radím jedno “běžte do toho”.


Mirka Pokorná Klientka centra Olomouc

Pestrost. Několikrát jsem zhřešil. Sřídám stravu bez vaření a s vařenim. O vikendech mi vaří exmanzelka, takže ušetřím hotové jidlo. Zeleniny jsem snědl za tři měšice jako normálně za rok. Bohužel pro důchodce to je drahé a tak chodím do práce. Jinak moc děkuji. Splnil se mi životní sen. Můj cíl. Jste super. Člověk musí chtít a pak to jde. Hezký zbytek dne. Jo, je mi 69 let.


Ověřený zákazník Ověřený zákazník Zbozi.cz

Vše v naprostém pořádku, rychlé dodání, krásné stránky obchodu, milý přístup zaměstnanců při telefonickém kontaktu, moc dobrá jídla, hlavně Vafle !!!!!! První dieta, kterou jsem vydržela opravdu dlouho. Děkuji a jen tak dál…


Ověřený zákazník Ověřený zákazník Zbozi.cz

Žena se hubnutí vyhýbala. Nepřipadala si tlustá, sama o sobě říkala, že je oplácaná. Když díky proteinové dietě zhubla, sama si najednou své tělo prohlíží s nadšením. Ráda si kupuje nové věci, protože ty staré jsou jí zbytečně velké. Obměna šatníku ji evidentně baví. I celkově je najednou mnohem vitálnější, energičtější a přijde mi i psychicky vyrovnanější.


Pavel Cajthaml Spokojený manžel klientky

Se službami obchodu jsem velice spokojená. Produkty jsou chuťově vynikající, dodávky objednaného zboží vždy bez problémů a do druhého dne. Z mé strany maximální spokojenost. Děkuji :-)


Ověřený zákazník Ověřený zákazník Heureka.cz

Odborná garance Mgr. Martina Cvrkala

Za dietou Victus jsou jednak zkušenosti, ale také vědecká práce jejího tvůrce a hlavního terapeuta.

Největší výběr proteinových jídel

Dieta vás nebude nudit: vybírejte z více než 300 proteinových jídel z celé Evropy.

Díky Victus úspěšně zhubly tisíce lidí

Deset let zkušeností, tisíce úspěšných příběhů zhubnutí, poradenská centra ve 3 městech ČR. 

Přihlášení

zavřít

Zapomenuté heslo?

Jsem tu poprvé a chci se registrovat.