+420 490 510 541 (9:00–17:00 hod.) info@victus.cz

Česká korunaCZK EuroEUR

Pro odborníky

Spolupráce s lékaři a zdravotníky

Pokud si přejete s námi spolupracovat při terapii obezity Vašich pacientů, neváhejte nás kontaktovat. Rádi se s Vámi domluvíme na podrobnějších podmínkách spoluráce, výměny informací a dalších činností, které zajistí ten nejlepší servis pro Vaše pacienty.

Kontaktujte nás telefonicky 725 048 038 nebo emailem na lekar@victus.cz.

Pro koho jsou naše služby určeny

Naše služby jsou určeny klientům s nadváhou, obezitou i těžkou obezitou. Dále je možné využít našich služeb pro korekci a nastavení odpovídajících výživových návyků u osob, které nadváhou netrpí.

Naše specializace

  • Intenzivní redukce hmotnosti před operacemi velkých kloubů.
  • Terapie obezity u osob se sníženou nebo výrazně omezenou pohyblivostí.
  • Klienti po opakovaných neúspěšných redukcích hmotnosti nebo s výraznými JoJo efekty.

Terapeutické techniky

Hlavní redukční technikou je ketogenní  proteinová dieta podle Prof. Dr. Blackburna. S ohledem na zdravotní stav a případné kontraindikace proteinové diety využíváme také:

  • Low Carb dietního režimu,
  • běžné nízkokalorické diety.

Věnujeme se kognitivně behaviorální terapii a jejímu využití v terapii obezity a budování stravovacích návyků, poskytujeme výživový koučing.

Před návštěvou našeho centra

K návštěvě našeho centra není třeba doporučení lékaře!

Je důležité, aby klient znal svůj zdravotní stav a medikaci. U komplikovaných klientů je vhodné, aby si donesli poslední nebo aktuální výsledky biochemického vyšetření krve odpovídající běžnému preventivnímu vyšetření, případně rozšířené o ta vyšetření, která jsou třeba s ohledem na zdravotní stav klienta.

Pro vstupní konzultaci v některém z našich center volejte na centrální číslo pro objednání paní Čuhaničové, tel. 725 048 038.

Kolik stojí naše služby

  • Obecné seznámení s dietním režimem a prací našeho centra v rámci vstupní konzultace je ZDARMA.
  • Vstupní konzultace spojená se vstupním anamnestickým vyšetřením včetně podrobného měření BIA, nastavením dietního režimu stojí 995 Kč.
  • Dle vstupního vyšetření a dohody s klientem je nastaven dietní režim. Součástí režimu je konzumace speciálních potravin (výběr z více než 250 druhů), které klient používá jako náhradu běžného stravování. Nahrazují se buď všechna jídla 4 denně nebo část potravin, podle intenzity redukčního režimu. Jedno speciální proteinové jídlo stojí 65 Kč a nakupují se přímo v našich centrech. Jejich výběr se provádí na doporučení s pomocí našeho specialisty na proteinové potraviny.

Přihlášení

Zapomenuté heslo?

Jsem tu poprvé a chci se registrovat.