+420 490 510 541 (9:00–17:00 hod.) info@victus.cz

Česká korunaCZK EuroEUR

Proteinové omelety

Proteinová omeleta je základem jídelníčku v proteinové dietě. Proteinové omelety jsou, co do velikosti porcí, jedním z nejobjemnějších proteinových jídel s mnoha možnostmi individuálních chuťových úprav. Vzhledem i chutí jsou proteinové omelety velice podobné klasickým vaječným omeletám. Omeletami je možné nahradit jakékoliv jídlo, ale používají se především jako oběd nebo večeře. Určitým specifikem proteinových omelet je, že především muži je milují k snídani.

Jak si upravit proteinovou omeletu

Možností úprav proteinové omelety je opravdu hodně. Základem je přidání povolených druhů zeleniny. Zeleninu můžete použít jako přílohu k omeletě nebo jako náplň do omelety. Nejčastěji se do proteinové omelety přidávají: houby, pórek, cibule, česnek, cuketa, zelené fazolky apod. V pozdějších fázích diety je možné „vylepšit“ proteinovou omeletu také jedním olomouckým tvarůžkem, slabým plátkem kuřecí šunky nebo malou lžičkou hořčice.

Proteinové omelety patří mezi trvanlivé potraviny. Minimální trvanlivost je cca 1 rok. Výrazně nižší datum spotřeby je uvedeno vždy u produktu.

Filtr

Fáze diety
Příchuť
6 produktů dle

Odborná garance Mgr. Martina Cvrkala

Za dietou Victus jsou jednak zkušenosti, ale také vědecká práce jejího tvůrce a hlavního terapeuta.

Největší výběr proteinových jídel

Dieta vás nebude nudit: vybírejte z více než 300 proteinových jídel z celé Evropy.

Díky Victus úspěšně zhubly tisíce lidí

Deset let zkušeností, tisíce úspěšných příběhů zhubnutí, poradenská centra ve 3 městech ČR. 

Přihlášení

zavřít

Zapomenuté heslo?

Jsem tu poprvé a chci se registrovat.