+420 490 510 541 (9:00–17:00 hod.) info@victus.cz

Česká korunaCZK EuroEUR
Zpět na Aktuality 7. 8. 2023

Když se dějí zázraky

Když se dějí zázraky

Dietu jsem začala na doporučení pana doktora, který mi doporučil se zastavit a na vlastní oči se podívat na progres jeho kolegy, který zhubl 50 kg. Po tom, co jsem viděla, že výsledky jsou opravdové a nejedná se o další z podvodných dietních programů, jsem se rozhodla, že to také zkusím. 

Navštívila jsem pobočku firmy Victus v Olomouci, kde byli velmi vstřícní a milí. Ze začátku jsem nevěřila, že se mohou mé stravovací návyky změnit, ale za podpory pana Cvrkala jsem v to začala věřit. Hlavní výhodou je velký výběr z chutných jídel a možnost výběru z mnoha variací. Ze začátku jsem pociťovala místy hlad a to hlavně z důvodu mých špatných stravovacích návyků. Během krátké doby mi jídla začala stačit a to vedlo ke změně mého pohledu na jídlo a úbytku váhy. Některá jídla mi neseděla, ale díky velkému výběru jsem si nakonec dokázala sestavit jídelníček z jídel, které mi chutnají a po kterých nepociťuji hlad. Mnoho vašich oblíbených jídel se tu dá najít v dietnější verzi, ale se stejnou chutí. 

Během diety jsem se naučila odhadnout správnou velikost porce a pracovat s potravinami, abych docílila požadovaného výsledku. Naučila jsem se, jak funguje proces diety, ketóza a celkové fungování těla. Díky pravidelným kontrolám, nastavením správné mentality a vážení jsem zhubla mnohem víc, než jsem chtěla a tím jsem se dostala zpět do aktivního sportovního života. Opravdu to byla investice do sebe a mého zdraví. Teď si mohu užívat života naplno. 

Moc tím děkuji firmě Victus za poskytnutí jejich služeb, a to obzvlášť panu Cvrkalovi a paní Čuhaničové z olomoucké pobočky, kteří mi pomohli dosáhnout mých výsledků.

Odborná garance Mgr. Martina Cvrkala

Za dietou Victus jsou jednak zkušenosti, ale také vědecká práce jejího tvůrce a hlavního terapeuta.

Největší výběr proteinových jídel

Dieta vás nebude nudit: vybírejte z více než 300 proteinových jídel z celé Evropy.

Díky Victus úspěšně zhubly tisíce lidí

Deset let zkušeností, tisíce úspěšných příběhů zhubnutí, poradenská centra ve 3 městech ČR. 

Přihlášení

zavřít

Zapomenuté heslo?

Jsem tu poprvé a chci se registrovat.